Artemis Halı’dan Sonbahar Aylarında Mekanları Isıtacak Koleksiyon, Ariana!

Artemis Halı, yeni koleksiyonu Ariana ile modern ve özgün çizgileri sıcak renklerle birleştirerek yaşam alanlarına taşıyor. 

Renk ve desenleri ile zarafeti yaşam alanlarına taşıyan Artemis Halı, yeni koleksiyonuyla yaşam alanlarının vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Zamansız motiflerin modern çizgilerle buluştuğu koleksiyon sıra dışı tarzıyla mekanlarda eşsiz bir atmosfer oluşturuyor.

Gold ve kahve tonlarının siyah ile kusursuz şekilde bir arada kullanıldığı koleksiyon geçmişin çizgileriyle şimdide yaşamak isteyenlerin mekanlarına hitap ediyor.

Doğal iplik kullanılarak dokunan Artemis Halı Ariana koleksiyonu, ipeksi yapısı ve eşsiz saçak detayıyla el halısı hissini mekanlara taşıyor. Deri, kumaş ve ahşap mobilyalarla mükemmel şekilde kombinlenen Ariana koleksiyonu klasik veya modern mekanlar için farklı renk ve desen seçenekleri sunuyor.

Ürünlerinde son teknoloji dokuma tekniğiyle ve dokuma sonrasında özel bir işlemden geçirilmesiyle halıdaki tozlanmayı yüzde 74’e varan oranda azaltan Artemis Halı ürünlerini artık online olarakwww.artemishali.com.tr’de de satışa sunuluyor.