İMZAMIZI ATMAYA GİDİYORUZ!

Müthiş bir hız ile değişen, gelişen, yenilenen ve bir dekorasyon ürünü haline gelen halı, büyüme hızı ile heyecan verici bir sektör olmaya devam ediyor.
Sektör büyük bir hızla gelişiyor. Yeni fabrikalar kuruluyor, fabrikalar inovasyon ve arge ile gelişen yeni makinalar alıyor. Sesini duyurmak isteyen ithalatçılar, toptancılar, pazara adım atmaya çalışan perakendeciler, yeni bayi arayan üreticiler, yeni markalar kendilerine bu pazarda alan açmaya çalışıyor. Desen Life dergisi de bu heyecan verici sektörün ticari arenası olmak için çıktığı yolda hızla büyüyor.

Sektöre hareket getireceğimiz inancı ile hazırladığımız Desen Life dergisi, ilk aşamada Gaziantep’te düzenlenmiş olan Domotex Turkey fuarına kapılarını aralayarak, halıya dair tüm bileşenlerin ortak paydası olmak için sektöre adım attı.

Sektörün tüm bileşenlerini bir araya getirdiğimiz Desen Life; sektörel analizler, firma tanıtımları, ürün incelemeleri ve röportajlar ile içerik anlamında sektörün tüm oyuncularını tek bir çatı altında buluşturacak.

Şimdi ise halı sektörü için yepyeni bir ticari platform olma heyecanı ile Domotex Hannover Halı ve Zemin Kaplama Fuarına hazırlanıyoruz. Çıktığımız yolda sizleri de bu heyecanı yaşamaya davet ediyoruz.

Yeni sayımızda görüşmek dileği ile…