Dünyanın En Büyüğü AĞUSTOS 2021’de

Dünyanın en büyük mobilya fuarı 17. CNR İMOB Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı, 3 AĞUSTOS 2021’de, CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını açmaya hazırlanıyor. CNR İMOB, her yıl ticari hacmini ve hedeflerini büyüten Türk mobilya sektörü için, dünyanın dört bir yanından sektör alıcılarını misafir edecek.

Mobilya sektörünün yıllık ihracat hedefine, doğrudan ve dolaylı olarak yüzde 25 katkı sağlayan CNR İMOB, sektörün 2023 yılında hedeflediği 10 milyar dolar ihracata da destek sağlıyor. 600 firmanın 1000’in üzerinde markası, CNR İMOB’un toplam 150 bin metrekareye kurulacak 11 holünde ürün sergileyecek. 

CNR İMOB’un modern mobilyalardan klasik mobilyalara, modüler mobilyalardan ofis mobilyalarına, oturma gruplarından bebe, çocuk, genç mobilyalarına, yataklardan aksesuarlara kadar geniş ürün grupları, fuarı ziyaret edecek uluslararası zincir mağaza yetkilileri, toptancılar, dağıtıcılar, ithalatçılar, ihracatçılar, mimarlar, iç mimarlar, dekoratörler, endüstriyel tasarımcılar ve mobilya mağaza sorumlularının beğenisine sunulacak.