EVİNİZİN ENERJİSİNİ ZEMİNLERLE YÜKSELTİN

Günümüz ev dekorasyonlarında işlevsellik ya da tasarım gibi tek bir odak bulunmuyor. Dekorasyonda renklerde uyum, objelerde zarafet ve eşyalarla tasarımın bir arada sunulması gerekiyor. Ev dekorasyonunda seçilen doğru zeminler evlerde uyumu artırırken aynı anda evin enerjisini de yükseltiyor. Cosentino’nun ultra kompakt yüzey markası Dekton’un sunduğu Aeris, evinizin enerjisini yükseltiyor.

Evimizin eşyalarından tasarımlarına, renklerinden çizgilerine kadar bir uyum içinde olmasını istiyoruz. Çünkü bu uyumun evin ve evin içinde yaşayanların enerjisini yükselttiğini biliyoruz. Ev dekorasyonunda kullanılacak doğru zeminlerle evlerimizin enerjisini yükseltebilir, bu enerjiyi evin içinde yaşayanlara da yansıtabiliriz. Cosentino’nun ultra kompakt yüzeyi Dekton’un Natural Collection serisinde yer alan rengi Aeris, tüm evle kolayca uyum sağlayarak evin pozitif enerjisini yukarılara çıkarıyor.

Saflığı ve iddialı kimliğini zeminlere yansıtıyor

Nötr ve zarif tonlarıyla farklı ortamlar ve tasarımlar için çok sayıda kombinasyon sunan Aeris, alanların cazibesini ve çekiciliğini de artırıyor. Beyaz kireçtaşından ilham alınarak tasarlanan Aeris, girdiği alanlarda açık tonlarını ve krem renkli detaylarını ön plana çıkarıyor. İç ve dış mekanlarda da kullanılabilen yüzey, ortamların havasını romantizmle değiştiriyor. Geniş bir kullanım sunan Aeris, tüm saflığı ve iddialı kimliğini zeminlere yansıtıyor.