Pierre Cardin Halı’dan 2021 Yılına İmza Atan İlham Verici ve Sanatsal Koleksiyonlar…

Pierre Cardin Halı 2021 Koleksiyonları, yaz sezonu itibariyle tüm showroom ve satış noktalarında beğeniye sunuldu. Yeni sezonda 3 farklı koleksiyon ile müşterisiyle buluşan Pierre Cardin, bu sezon da halı modasına imzasını attı.

Pierre Cardin Halı yeni koleksiyonlarını eşsiz, ilham verici ve sanatsal olarak tanımlıyor. Pierre Cardin Halı’nın yeni koleksiyonları hakkında detaylı bilgiler veren Royal Halı Genel Müdürü Tansel Tula şunları söyledi;

“Pierre Cardin Halı bizim için moda ve trenleri belirleyen bir marka. Bu sezon da bu anlayışla yola çıkarak birbirinden farklı ve özel üç koleksiyonla müşterilerimizle buluştuk. Koleksiyonlarımızda tüketicilerimizin sağlığı ve konforu için doğal iplikler kullanırken, tasarımlarında sanat ve modayı bir araya getirdik.

Viskon iplikle üretilen Perla koleksiyonu doğal yapısı, yumuşak dokusu ve eşsiz desenleriyle zarafeti temsil ediyor. Gold ve grinin en güzel tonlarını, geometrik doku ve efektlerle harmanlayan yeni Perla Koleksiyonuyla, mekanlara klasik ve modern şıklığı bir arada sunmayı vaat ediyoruz. 

Pierre Cardin ismini desenlerinde barındıran yeni Gloria koleksiyonu zıt renklerin mükemmel uyumu ve eşsiz tarzıyla modern ve klasik mekanlara fark katıyor. Koleksiyonu tasarlarken genelde, yılın rengi olan klasik mavi, derin lacivert renklerini kullandık. Bunları son dönemin en çok tutulan renkleri turuncu, kahverengi toprak tonları ve soğuk gümüş renkler ile harmanladık. Cesur renk kullanımı ve özgün desenleri itibariyle oldukça içimize sinen bir koleksiyon olduğuna inanıyoruz.

Bu yıl aynı zamanda Art Deco akımının çizgilerini halıya yansıttık. Art Deco koleksiyonu grinin tonları, siyah, gold ve mavi renklerden oluşuyor. Modern tarzda tasarlanan koleksiyon özellikle modern mobilyalarla kombinlendiğinde kusursuz bir atmosfer oluşturuyor.

Perla, Gloria ve Art Deco koleksiyonlarının, şıklığı ve kaliteyi benimseyenlerin bu yıl en çok tercih edecekleri koleksiyonlar olacağını belirten Tula; “Pierre Cardin Halı’nın 2021 koleksiyonları bu yıl da doğallığı, dokusu ve eşsiz tarzıyla fark yaratacak.” diyerek sözlerini tamamladı.