20 Temmuz 2024

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Dünyanın önde gelen halı sanayisinin Türkiye’de olmasına rağmen bu sahada yayın yok denecek kadar azdır. Sektörün en büyük dergisi olan DESEN Life, iki ayda bir Türkçe/İngilizce yayınlanmakta ve hem yurt içinde hem de yurt dışında etkin bir şekilde dağıtılmaktadır. Derginin her sayısı yurt içi fuarlara kesin katılmakta yurt dışı fuarlara da katılmayı hedeflemektedir. Her yıl katılacağı fuarlar şunlardır: Domotex Hannover, Domotex Asia Şangay, Domotex Turkey-Gaziantep, Evteks İstanbul, İmob İstanbul, Area Rug Market Atlanta, Mood Brüksel, Heimtextil Shanghai, Heimtextil Russia, Arab Carpet Fair Abu Dhabi, v.s.

DESEN Life Dergisi, yurt içinde sektörün önemli ihracatçı kuruluşlarına ve ekonomi bürokrasisine, yabancı ülkelerin ticaret müşavirliklerine, ekonomi ile ilgili dernek ve birliklere, ticaret ve sanayi odaları ve diğer ilgililere 1.500 adet, yurt dışında 75 ülkeden sektörün seçkin ithalatçı firmalarına, Türk Ticaret müşavirliklerine, önemli oda, sektör kuruluşları ve ekonomik çevrelere 3.500 adet gönderilmektedir.

Dergimizde konu ile ilgili güncel haberlere, etkinlik ve gelişen teknolojiye yer veriyor, sizlere bu konuda en güvenilir bilgileri sunuyoruz. Bizler müşteri memnuniyetini artırmak amacıyla Desen Life dergimizi hem ofset baskılı hem de dijital ortamda yayınlıyor (Turkcell Dergilik, Magzter, İdeal Online) aynı zamanda sosyal medyada da güncelliğimizi koruyarak hizmetlerimizi sürdürmeye özen gösteriyoruz. Basılı yayınlarımızı kargo yolu ile iletirken dijital ortamda sizleri elimizden geldiği kadar tanıtmaya yardımcı olmaya devam ediyoruz. Bundan dolayı sektörün haber akışını sağlamak için bizleri desteklemenizi bekliyoruz. Bu zamana kadar destekleyenlere teşekkürlerimizi bir borç biliyoruz.

Hikayemiz, yeniliklerimiz ve günceli yakalama çabası ile ilk günkü heyecanı ile sürüyor!

Desen Life, SanArt Medya Grup markasıdır.